Belangrijke informatie over kajakreserveringen
Bekijk de alternatieven
Belangrijke informatie over kajakreserveringen Belangrijke informatie over kajakreserveringen

Beste klanten,

Momenteel ondervinden wij technische problemen met ons reservatieformulier, in het bijzonder voor kajakreservaties.
Hierdoor is het tijdelijk niet mogelijk om online een kajak te reserveren.

Let op, we zijn vanaf donderdag 9 juli gesloten voor alle afvaarten van de Lesse per kajak vanwege de aanhoudende droogte, zonder kennis van de datum van heropening (afhankelijk van de komende regenval).

Om te reserveren, gelieve ons een e-mail te sturen met verplicht alle onderstaande gegevens.
Zonder deze informatie kan uw reservatie niet worden verwerkt:

- Naam, voornaam, volledig postadres (straat, huisnummer, postcode en gemeente) en telefoon nummer;
- Datum van uw bezoek;
- Gewenst traject (9 km, 12 km of 21 km);
- Gewenst tijdstip van aanmelding aan de kassa (om de 30 minuten tussen 8.30 u en 14.00 u inbegrepen voor de 12 km, tussen 8.30 u en 10.30 u voor de 21 km, en om 9.45 u, 10.15 u of 10.45 u voor de 9 km);
- Gewenst(e) kajakmodel(len) (opgelet: indien het door u gekozen model niet meer beschikbaar is, kan een ander model worden toegewezen).

Wij danken u voor uw begrip en staan uiteraard ter beschikking voor eventuele vragen.

Onze verwante activiteiten

Kajaks

Alternatief: avontuur tussen Maas en Lesse

Is de Afvaart van de Lesse gesloten? Geen zorgen, wij hebben het perfecte alternatief voor jou: fris, avontuurlijk en onvergetelijk!

Ontdekken
Avontuur

Alpen challenge

Sportiever, dit programma zal klimliefhebbers bevallen !

Ontdekken
Avontuur

Paintball

Waanzinnig, actief, reactief, teamwork, kleurrijk en koelbloedig? Je bent op de juiste plek !

Ontdekken
Momenteel gesloten
Kajaks

Afvaart van de Lesse Gendron-Anseremme (12 km)

De halve afdaling die alles in zich heeft !

Ontdekken
Momenteel gesloten
Kajaks

Afvaart van de Lesse Houyet-Anseremme (21km)

Een perfecte onderdompeling in het hart van de natuur

Ontdekken
Momenteel gesloten
Kajaks

Afvaart van de Lesse Houyet-Gendron (9 km)

Een 100% natuur zonder watervallletjes

Ontdekken

Openingsuren

  • Van zaterdag 5 april tot en met zondag 27 april: elk weekend geopend van 10u tot 18u30, laatste vertrek van de activiteiten om 17u30. Op weekdagen enkel open op reservatie.

  • Van maandag 28 april tot zondag 21 september: 7 dagen per week geopend van 10u tot 18u30. In juli en augustus is het laatste vertrek om 18u, in de andere maanden om 17u30.

  • Van maandag 22 september tot zondag 19 oktober: elk weekend geopend van 10u tot 18u, laatste vertrek om 17u. Op weekdagen enkel open op reservatie.

    Tijdens de hierboven vermelde periodes kunnen bepaalde weersomstandigheden, zoals aanhoudende regenbuien of een zeer hoog waterpeil (meer dan 150 m³/sec bij de sluis van La Plante), ons dwingen om de Aqua Spot tijdelijk te sluiten.

 

Reservaties

Vanwege een groot aantal "no shows" behouden wij ons het recht voor om de reservatie te annuleren en de fluisterbootjes door te verhuren als de vertraging meer dan 15 minuten bedraagt.

Betaalmiddelen

Betalingen kunnen contant of via Bancontact worden gedaan (VISA en MASTERCARD worden geaccepteerd).

Hoe ons te bereiken

De receptie van Aqua Spot bevindt zich in Anseremme, langs het jaagpad aan de Maas, achter de stenen muur van de parking van de Delhaize-winkel.

U kunt gratis en gemakkelijk parkeren langs het jaagpad. Parkeren op de Delhaize-parking is strikt verboden.

Aqua Spot: Quai de Meuse – 5500 Dinant (Anseremme)

 


 

Nog vragen?

 

Veel antwoorden zijn al beschikbaar in onze

F. A. Q.

Blijft er iets onduidelijk? Neem contact op met ons secretariaat hier (van 08u tot 20u).

bel ons

Voor persoonlijk advies en prijsaanvragen, klik hier.

Contact ons

 

/sites/default/files/banner_mobile/infos%20pratiques_2.jpg