Dinant, een charmant stadje in Wallonië in de provincie Namen, zit vol schatten voor gezinnen die op zoek zijn naar buitenactiviteiten. Onder de vele mogelijkheden springt Dinant Aventure eruit als een absolute aanrader voor een dag vol spanning en ontdekking voor een 10-jarige.
Een uniek avonturenpark met persoonlijke begeleiding voor uw kinderen

Dinant Aventure biedt verschillende activiteiten voor alle leeftijden (vanaf 8 jaar). Het park biedt een 100% natuurbeleving, weg van de drukte van de stad, een openluchtspeeltuin op een uitzonderlijk natuurgebied BESCHERMD DOOR Natura-200. De veilige faciliteiten staan garant voor onvergetelijke momenten met familie en vrienden. En dit alles op slechts 30 minuten rijden van Namen.
Een van de grootste troeven van het park is de begeleiding van zijn klanten. Elke avonturier/groep avonturiers wordt begeleid door een ervaren instructeur die u de weg wijst, voor uw veiligheid zorgt, u enkele tips geeft en u aanmoedigt, en dat alles in een goed humeur.
Best handig als u de kinderen wilt verwennen, maar liever op de grond blijft en van een afstandje naar ze zwaait!
En als u uiteindelijk toch mee wilt doen op de apenbrug, maar niet zeker weet of u alle hindernissen kunt nemen, moet u weten dat al onze challenges flexibel zijn. Het is dus mogelijk om een hindernis te omzeilen door het parcours even te verlaten en dan weer verder te gaan met de activiteiten. Geruststellend, nietwaar?
5 Challenges op verschillende niveaus voor jong en oud
De minimumleeftijden variëren van parcours tot parcours, tussen 8 en 12 jaar. Is uw kind 10 jaar? Dan kunnen ze deelnemen aan 3 van de uitdagingen van het park:

- De kids Challenge (min. leeftijd 8) : Een avonturenparcours in de steengroeve voor de allerkleinsten, met een inleidende sessie, verschillende apenbruggen, een afdaling van de kabelbaan voor gecontroleerde sensaties en een ondergronds parcours vol valkuilen!
- De Ardennen Challenge (min. leeftijd 10) : De bestverkochte uitdaging met een goede sensatie/comfort verhouding. Op dit parcours krijgt u de kans om een 100 meter lange brug over te steken die een adembenemend uitzicht biedt over de vallei van Dinant.
- De Challenge Mont-Blanc (min. leeftijd 10) : Deze challenge is ideaal voor personen die graag in beweging komen en op zoek zijn naar nieuwe sensaties aan het einde van een karabijnhaak...

De Challenges Alpes en Annapurnagaan nog een stapje verder met de indrukwekkende Via Vita, en de ene met spannende ziplines en de andere met een duizelingwekkend hindernissenparcours dat 4 meter boven de grond zweeft! De Alpen en Annapurna zijn toegankelijk voor kinderen vanaf 12 jaar.
Om uw bezoek aan Dinant Aventure te plannen, klikt u op de onderstaande knop
U vindt er informatie over openingstijden, prijzen en reserveringen.
Op zoek naar andere activiteiten om met uw kinderen te doen in het centrum van Dinant?
Dinant Evasion biedt verschillende activiteiten die geschikt zijn voor gezinsuitstapjes:



- Rondvaarten op de Maas (met of zonder bezoek aan het kasteel van Freÿr en zijn tuinen).
- Wateractiviteiten op de Maas in de Aqua Spot in Anseremme (Dinant): fluisterbootjes, kajakken, paddle-bike.
- Kajakken op de Lesse in Anseremme (Dinant).
Gemakkelijk te bereiken activiteiten
De activiteiten die worden aangeboden door Dinant Evasion zijn gemakkelijk te bereiken, zowel met de auto als met de trein.
Op enkele kilometers van de snelweg zijn er verschillende gratis parkings voor gemotoriseerde bezoekers (behalve voor de rondvaarten, die in het stadscentrum plaatsvinden).
Voor wie het openbaar vervoer verkiest, is de toegang heel eenvoudig, met een station in het centrum van Dinant en een andere in Anseremme (op 900 meter van de rondvaarten en op 100 meter van de kaartverkoop voor kajaks, de Aqua Spot-activiteiten, en op 2 km van het Avonturenpark).
Vanuit Namen bijvoorbeeld rijden er regelmatig treinen naar beide stations, waardoor u snel en comfortabel kunt reizen. Eenmaal in het station van Dinant of Anseremme kunnen bezoekers de gewenste activiteit gemakkelijk te voet, per taxi of met de bus bereiken in slechts enkele minuten. Deze uitstekende bereikbaarheid betekent dat iedereen, zowel inwoners als toeristen, optimaal kan profiteren van de spannende avonturen en betoverende landschappen van de regio, zonder logistieke problemen.
Dinant Aventure Park
Rondvaarten op de Maas
Afvaart van de Lesse
Aqua Spot
Ontdek nog meer activiteiten voor kinderen in de provincie Namen (parken, musea, speeltuinen, enz.) opVisitWallonia.be.